La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Xeracalm A.D Koncentrovaná Péče

 
 

Avène XeraCalm A.D Zklidňující koncentrovaná péče okamžitě zklidňuje intenzivní a lokalizované pocity svědění a podráždění suchých míst a zmírňuje závažné formy suchosti kůže celé rodiny (kojenci, děti, dospělí). Sterilní kosmetika - 0% konzervantů.

50 ml

Dostupnost Objednáno
468 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Kožní problémy
Položka byla vyprodána...
 

Avène XeraCalm A.D Zklidňující koncentrovaná péče okamžitě zklidňuje intenzivní a lokalizované pocity svědění a podráždění suchých míst a zmírňuje závažné formy suchosti kůže celé rodiny (kojenci, děti, dospělí). SOS péče je vhodná zejména při atopickém ekzému, ekzému očních víček, chronickém ekzému na rukou, lokalizovaném podráždění na obličeji a těle. Složení je vytvořené na míru podrážděným oblastem* (obličej, tělo, ruce, oční víčka) a oblastem s opakujícím se intenzivním svěděním. Vysoká koncentrace látek zajišťuje okamžitý účinek proti škrábání: Hlavní výhody: - Okamžitě zklidňuje intenzivní lokalizované svědění - Zklidňuje zarudnutí - Podporuje zmírnění zánětlivých projevů - Obnovuje a posiluje kožní bariéru - Sterilní kosmetika s 0% konzervantů Účinné látky: 1. I-modulia (2x vyšší koncentrace) zmírňuje pocity svědění vyvolané suchostí kůže, zklidňuje zarudnutí, posiluje přirozenou obranyschopnost kůže a napomáhá zmírnit zánětlivé projevy. 2. CER-OMEGA a rostlinný olej ve vysoké koncentraci zmírňují závažné suchosti kůže, obnovují bariérovou funkci kůže a zamezují prasklinám. 3. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Výsledek: Okamžitě zklidňuje intenzivní lokalizované svědění a zmírňuje závažné formy suchosti kůže. STERILNÍ KOSMETIKA - Obsahuje pouze složky nezbytné pro kůži - Sterilní složení s 0 % konzervantů - Exkluzivní dokonale hermetický ochranný obal, díky kterému je přípravek sterilní po celou dobu používání - Respektuje kůži a kožní mikrobiom - Snižuje riziko podráždění Neobsahuje parfemaci. *způsobené suchostí kůže. Aplikujte v případě intenzivních a lokalizovaných pocitů svědění a podráždění* (4x denně). *způsobené suchostí kůže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.