La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Tolérance Extrême Maska

 
 

Avène Tolérance Extrême maska intenzivně hydratuje a zklidňuje přecitlivělou pleť a navrací jí rovnováhu. Sterilní kosmetika - 0% konzervantů.

50 ml

Dostupnost Objednáno
548 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Pleťové masky
Položka byla vyprodána...
 

Avène Tolérance Extrême maska je vhodná pro všechny typy citlivé a přecitlivělé pleti. Může být použita i pro pleť se sklonem k atopii, alergii nebo pleť po estetických zákrocích. Je to doplňková péče inspirovaná pokožkou, která maximálně respektuje potřeby citlivé pleti a navrací ji rovnováhu. Hlavní výhody: - Intenzivně hydratuje a zklidňuje - Složení, které přirozeně splyne s vaší pletí - Jemná textura pro pleť, která dýchá - Navrací kůži rovnováhu a respektuje kožní mikrobiom - Sterilní kosmetika - 0% konzervantů - Obsahuje pouze 7 složek Účinné látky: Složení, které fyziologicky kopíruje složky přirozeně se nacházející v pleti. Díky unikátnímu patentovanému sterilnímu uzávěru D.E.F.I. obsahuje pouze 7 základních složek, které jsou nezbytné pro pleť. 1. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. 2. Složky přírodního původu 3. Emolienční a hydratační složky Její ultra jemná hydratační textura dokonale splyne s pletí. Pleť dýchá, je hydratovaná a zklidněná. Neobsahuje parfemaci. STERILNÍ KOSMETIKA - Obsahuje pouze složky nezbytné pro kůži - Sterilní složení s 0 % konzervantů - Exkluzivní dokonale hermetický ochranný obal, díky kterému je přípravek sterilní po celou dobu používání - Respektuje kůži a kožní mikrobiom - Snižuje riziko podráždění Aplikujte silnou vrstvu Masky na pleť. Nechte působit 5 minut a poté jemně setřete. Po každém použití odstraňte přebytečný přípravek z víčka a poté uzavřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.