La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Hydrance Aqua-Gel

 
 

Avène Hydrance Aqua-gel poskytuje intenzivní a dlouhodobou hydrataci, detoxifikaci a zklidnění dehydratované citlivé pleti. Inovativní lehká aqua-gel textura se rychle vstřebá a zanechá vaši pleť svěží a jemnou po celý den. Je vhodný pro dehydratovanou citlivou pleť (pocit diskomfortu, pnutí pleti, pleť hrubá na dotek).

50 ml

Dostupnost Objednáno
540 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Krémy
Položka byla vyprodána...
 

Avène Hydrance Aqua-gel poskytuje intenzivní a dlouhodobou hydrataci, detoxifikaci a zklidnění dehydratované citlivé pleti. Inovativní lehká aqua-gel textura se rychle vstřebá a zanechá vaši pleť svěží a jemnou po celý den. Je vhodný pro dehydratovanou citlivou pleť (pocit diskomfortu, pnutí pleti, pleť hrubá na dotek). Aqua-gel je univerzální péče na obličej, krk a oční okolí. Můžete ho použít jako denní krém, noční masku i péči o okolí očí. Díky patentovanému komplexu obnovuje zásoby vody v pleti, má antioxidační účinek a zmírňuje otoky. Hlavní výhody: - Zklidňuje a detoxifikuje - Pleť je intenzivně a dlouhodobě hydratovaná (24h*) - Obnova pružnosti, hebkosti a rozjasnění pleti - Pleť je odolnější vůči vnějším agresivním vlivům Účinné látky: 3D struktura aktivních látek obsažená v inovativní aqua-gel textuře. 1. Patentovaný komplex COHEDERMᵀᴹ intenzivně hydratuje pokožku**, obnovuje přirozené rezervoáry vody v pleti a uchovává v nich Termální vodu Avène a obnovuje hydrolipidický film. 2. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. 3. Detoxifikuje díky kombinaci Pre-tocopherylu (silný antioxidant s postupným uvolňováním, který chrání kůži před agresivními vlivy a volnými radikály) a Dextran sulfátu (zmírňuje otoky). Jedinečná hydratační péče inspirovaná japonskými rituály krásy. S jemnou parfemací. Výsledky: Den po dni je pleť: Svěží a jemná: 97%*** Hydratovaná: 91%*** * HI Kinetická studie, 22 osob, jedna aplikace. **Hydratace vrchních vrstev kůže. ** *Spotřebitelský test, 90 účastníků. Výsledky od 5. dne používání.Ráno aplikujte na obličej, krk a oční okolí. Večer naneste silnější vrstvu a ponechejte přes noc jako intenzivní masku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.