La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Cold Cream Koncentrovaný Krém Na Ruce

 
 

Avène Cold Cream Koncentrovaný krém na ruce vyživuje, obnovuje a chrání suchou až velmi suchou nebo chladem poškozenou kůži celé rodiny (kojenci, děti, dospělí). Je ideálním společníkem v mrazivých dnech např. na hory

50 ml

Dostupnost Objednáno
264 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Krémy na ruce
Položka byla vyprodána...
 

Avène Cold Cream Koncentrovaný krém na ruce vyživuje, obnovuje a chrání suchou až velmi suchou nebo chladem poškozenou kůži celé rodiny (děti od 2 let, dospělí). Je speciálně určen pro ošetření kůže vysušené či poškozené v důsledku působení agresivních vnějších vlivů (chlad, vítr. atd.) Je ideálním společníkem v mrazivých dnech např. na hory.

Hlavní výhody:
- Obnovuje a vyživuje chladem poškozené ruce
- Vytváří na rukou jemný, nemastný film
- Je voděodolný

Účinné látky:
1. Sukralfát podporuje regeneraci kůže.
2. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění.

Jeho jemně parfemovaná textura dodává kůži dlouhodobý komfort a hydrataci. Zanechává na rukou jemný, nemastný a nelepivý film. Cold Cream Koncentrovaný krém na ruce je voděodolný. Prokázaná účinnost: testován v extrémních severských podmínkách.

S jemnou parfemací.

Aplikujte na ruce podle potřeby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.