La Pharmacie Française neprodává léčiva.

A-Derma Protect X-Treme Transparetní Tyčinka Spf50+

 
 

A-Derma PROTECT X-TREM Transparentní tyčinka s velmi vysokou ochranou SPF 50+ 8g

Dostupnost Objednáno
362 Kč / ks
Značka A-Derma
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Sluneční filtry nejsou dostatečné k tomu, aby křehkou pokožku ochránily před slunečním zářením. A-DERMA Protect je první řadou sluneční ochrany, která je schopna chránit, posilovat a zároveň udržovat citlivou křehkou kůži v bezpečí před slunečními paprsky. Ochranný opalovací přípravek A-Derma Protect je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci.

Vysoce voděodolná transparentní tyčinka s velmi vysokou ochranou SPF 50+ je vhodná pro ochranu lokálních oblastí kůže. Je vhodná pro přirozeně křehká místa (uši, nos, čelo, rty, hřbety rukou..) nebo křehkou kůži v důsledku zákroků (tetování, jizvy, znaménka). Bez parfemace.

Hlavní výhody: 

  • vysoce voděodolná
  • odolná proti potu, nestéká do očí
  • transparentní textura
  • optimální ochrana i do nejextrémnějších podmínek (vysoká nadmořská výška, slunce, vítr)
  • praktická velikost balení do kapsy

 

Aktivní inovace: Fotoprotekční systém: Širokospektrální ochrana (UVA/UVB) – 5 filtrů:Tinosorb S, Uvasorb HEB, Parsol 1789, Parsol EHS, Uvinul A Složení [Resist System]™ optimální spojení aktivních látek pro vysoce odolné složení. Olej z výhonků ovsa Rhealba® posiluje kožní bariéru a chrání buňky před UV zářením.

Účinné látky: extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba®, získaných z organického zemědělství, posiluje a chrání kožní bariéru, má prokázaný protizánětlivý účinek

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředek na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.

Francouzská dermokosmetická značka A-DERMA je specialistou na křehkou kůži celé rodiny. V srdci jihozápadní Francie pěstuje jedinečnou odrůdu, oves Rhealba®, v souladu se zásadami organického zemědělství. Ve všech přípravcích značky A-DERMA je použit výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, neboť právě ty obsahují veškerou sílu budoucí rostliny a mnohem více důležitých aktivních látek, než je obsaženo v zrnech (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže), a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská dermokosmetická značka A-Derma je specialistou na citlivou kůži celé rodiny. Zaměřuje se především na suchou a atopickou kůži s řadou EXOMEGA CONTROL, která díky obsahu výtažků z ovsa Rhealba® zklidňuje a regeneruje pokožku. Přípravky značky A-DERMA obsahují minimum ingrediencí pro maximální bezpečnost a snášenlivost přípravků. Mají vysoký obsah složek přírodního původu a jsou ohleduplné k přírodě. A-DERMA má ve svém portfoliu také přípravky vhodné již od narození nebo produkty bez parfemace, které vyhovují i té nejcitlivější pokožce.