La Pharmacie Française neprodává léčiva.

A-Derma Protect Ad Krém Spf50+

 
  • 1 z 3
 

A-Derma PROTECT AD Krém SPF50+ pro kůži se sklonem k atopii

150ml

Dostupnost Objednáno
640 Kč / ks
Značka A-Derma
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Sluneční filtry nejsou dostatečné k tomu, aby křehkou pokožku ochránily před slunečním zářením. A-DERMA Protect je první řadou sluneční ochrany, která je schopna chránit, posilovat a zároveň udržovat citlivou křehkou kůži v bezpečí před slunečními paprsky. Tento voděodolný opalovací krém s velmi vysokou ochranou SPF 50+ a nelepivou texturou je vhodný pro kůži se sklonem k atopii.

Obsahuje komplex tří složek, které hydratují a zjemňují pokožku a vytvářejí na ní ochranný film. Lze používat již od 6 měsíců. Bez parfemace.

Hlavní výhody:

  • optimální snášenlivost kůže
  • testováno na atopické kůži
  • poskytuje ochranu před UV zářením
  • lze používat již od 6 měsíců
  • lehce se roztírá a nezanechává mastný film
  • výživná, transparentní textura, nezanechává bílé skvrny
  • voděodolný

 

Aktivní inovace: Patentovaný* fotoprotekční systém: fotostabilní, chrání před UVB a UVA zářením

Účinné látky:

  • extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba®, získaných z organického zemědělství, posiluje a chrání kožní bariéru, má prokázaný protizánětlivý účinek
  • emolienční komplex vytváří ochranný film a má hydratační a emolienční účinek

 

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředek na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunečnímu záření představuje vážné zdravotní riziko. **Oves Rhealba® z ekologického zemědělství.

Francouzská dermokosmetická značka A-DERMA je specialistou na křehkou kůži celé rodiny. V srdci jihozápadní Francie pěstuje jedinečnou odrůdu, oves Rhealba®, v souladu se zásadami organického zemědělství. Ve všech přípravcích značky A-DERMA je použit výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, neboť právě ty obsahují veškerou sílu budoucí rostliny a mnohem více důležitých aktivních látek, než je obsaženo v zrnech (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže), a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění.

*Patent před patentovým schválením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská dermokosmetická značka A-Derma je specialistou na citlivou kůži celé rodiny. Zaměřuje se především na suchou a atopickou kůži s řadou EXOMEGA CONTROL, která díky obsahu výtažků z ovsa Rhealba® zklidňuje a regeneruje pokožku. Přípravky značky A-DERMA obsahují minimum ingrediencí pro maximální bezpečnost a snášenlivost přípravků. Mají vysoký obsah složek přírodního původu a jsou ohleduplné k přírodě. A-DERMA má ve svém portfoliu také přípravky vhodné již od narození nebo produkty bez parfemace, které vyhovují i té nejcitlivější pokožce.