La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Rosée Sérum Visage Repulpant

 
  • 1 z 3
 

Vyplňující obličejové sérum

Dostupnost Skladem
620 Kč / ks    
Značka La Rosée
Kategorie Séra a oleo-séra
 

VYŽIVUJE VYPLŇUJE POSILUJE
Vyplňující obličejové sérum je 100% přírodního původu. Skládá se z 5 vyživujících BIO rostlinných olejů - ze sladkých mandlí, sezamového, šípkového, meruňkového a slunečnicového. Jejich jednotlivé vlastnosti se doplňují tak, aby kůži navrátily veškerou její pružnost a jas. Jeho nemastná a nelepivá textura se do pokožky snadno vstřebává. Jemně nasládlou vůni si ihned zamilujete!


Použití: Používejte samotně nebo pod váš obvyklý krém. Pro expresní péči vmíchejte několik kapek séra přímo do hydratačního krému.
Suchá a zralá pleť - 3 kapky na obličej ráno a/nebo večer, každý den
Normální až smíšená pleť - 2 kapky na obličej večer, 2x týdně

Tip pro suchou a dehydratovanou pleť: použijte Vyplňující sérum v kombinaci s Hydratačním obličejovým sérem - Sérum visage désaltérant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Rosée založily pařížské lékárnice Coline a Mahault, které jsou posedlé kosmetologií a přírodní kosmetikou.

Za lékárenskou tárou se denně setkávaly s ženami a muži, které hledali co nejjednodušší, co nejopravdovější a co nejzodpovědnější přípravky, bez zbytečností a bez sofistikovaných slibů, které nemohou splnit.

Vznikla tak značka, kterou chtějí používat jak samy lékárnice, tak jejich zákazníci, s ultra-clean hydratačními přípravky, s až 100% přírodního původu a zodpovědné za svůj dopad na životní prostředí. La Rosée je angažovaná společnost, které lze věřit se zavřenýma očima!