La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Sun Care Oil Moderate Sun

 
 

Ochranný opalovací olej na tělo, vhodný i na vlasy, mírné slunce 150 ml

Dostupnost Objednáno
1 630 Kč / ks
Značka Esthederm
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Výživný tělový a vlasový opalovací olej se středně silnou ochranou před negativními účinky slunečního záření. Optimalizuje rovnoměrné, intenzivní a dlouhotrvající opálení a ochranu buněk a zabraňuje stárnutí pokožky díky účinnému boji s volnými radikály. Pokožka si pak zachovává svou kvalitu a mladistvost i v těch nejnáročnějších podmínkách. nPříjemná, olejová, voděodolná textura hýčká pokožku vzácnými oleji a omamnou letní vůní Esthedermu.

 

Patentovaná technologie ADAPTASUN stimuluje a posiluje přirozené, rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nVzácné oleje z rýžových otrub, vodňankovce a semen Lufy dodávají pokožce dokonalou výživu, posilují kožní bariéru a zjemňují ji.

 

Všechny typy pokožky, kromě hyperpigmentované. nVhodné pro pokožku, která se dobře opaluje. nPro pobyt na mírném slunci.

 

Sprej aplikujte rovnoměrně v dostatečném množství na tělo a vlasy 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. nOpakovaně aplikujte každé 2 hodiny a po pobyte ve vodě.

 

Pokožka je chráněná, mladistvá, zářivá, vyživená a sametově jemná. Opálení je intenzivní, rychlé a dlouhotrvající. Vlasy odhalují všechnu svou krásu a zdraví, jemně voní Esthedermovým létem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: