La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Pore Refiner Concentrate

 
 

Koncentrované sérum na stažení pórů 50 ml

Dostupnost Skladem
1 790 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

PORE REFINER CONCENTRATE je péčí pro mastnou pleť s rozšířenými póry. Díky účinkům aktivních látek dochází postupně k normalizaci mazotoku, pleť se stabilizuje, čistí, detoxikuje a je čím dál tím méně mastná. nRozšířené póry se postupně stahují, obnovují se přirozené mechanismy celé pokožky. nLehký, chladivý krém ihned póry stahuje, zmatňuje pleť a dělá ji krásnější již od prvního použití. Z mastné pleti s rozšířenými póry se postupně stává pleť normální, zdravá a krásná.

 

PURE SYSTEM je řadou s vyváženou technologií pečující o mastný typ pokožky. nZvýšený obsah kyseliny agarové a zmatňujících pudrů účinkuje okamžitě na stažení pórů a zmatnění pleti. nDíky komplexu látek na regulaci tvorby kožního mazu a jeho zkapalnění dochází k obnovení rovnováhy mazotoku od základů. Kožního mazu se tvoří jen přirozené množství, je vazký, netuhne a tím pádem se netvoří černé tečky, pupínky, neucpávají se póry. nVýtažek z řasy Laminaria Saccharina a Ginkgo Biloba pleť účinně detoxikují, odpadní látky a toxiny zatěžující pleť mizí. nPatentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

 

Smíšená a mastná pleť, rozšířené póry, černé tečky, nerovný povrch, nezdravý lesk a hrubost.

 

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. nNejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. nDá se použít i samostatně na vyčištěnou pleť na celou pokožku obličeje nebo lokálně na T-zónu pro okamžité zmatnění a stažení pórů před večírkem či jinou událostí. Je výborným základem pod make-up. nNakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

 

Rozšířené póry jsou okamžitě stažené, pleť zmatněná. Postupně během kúry se pleť čím dál tím méně mastí, černé tečky mizí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: