La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Nutritive Bath Cream Mask

 
 

Výživná maska s mateří kašičkou 75 ml

Dostupnost Objednáno
1 450 Kč / ks
Značka Esthederm
Kategorie Pleťové masky
Položka byla vyprodána...
 

Intenzivně vyživující krémová maska s vysokým obsahem včelího produktu - mateří kašičky. Mateří kašička je jedno z přírodních bohatství, obsahuje velké množství výživových látek jako vitamínů, minerálů a stopových prvků a omega 3 a 6 mastných kyselin. Všechny tyto složky mateří kašičky jsou významným vyživovacím prvkem pro pokožku, která pak dokáže fungovat lépe. nBohatá, sametová a vyživující textura s charakteristickou vůní včelích produktů pleť okamžitě rozzáří a zahalí jí velmi komfortním pocitem.

 

NUTRI SYSTEM zajišťuje vyváženou výživu pleti a je odpovědí na všechny problémy spojené s její podvýživou. Dostatek živin je pro pleť naprostou nezbytností. Bez nich nemůže optimálně probíhat buněčný metabolismus a pleť tak strádá ještě víc. Nedostatek lipidů pak provází nesoudržnost vrchních ochranných vrstev pokožky a nadměrně ztrácí vodu. Odpovědí je právě NUTRI SYSTEM řada pro intenzivní výživu a revitalizaci. Vitamíny, minerály a stopové prvky dají pleti základ pro dobré fungování metabolismu, omega 3 a 6 mastné kyseliny udržují integritu buněk, všechny vrstvy pokožky jsou pak dobře spojené a plní svou důležitou bariérovou funkci. nPatentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontrolují mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

 

Pro podvyživenou, unavenou, vysušenou pleť. Vhodná je i jako doplněk pro každého, pro dodání potřebných živin. Oblíbená je u milovníků zimních sportů, pro tvář ošlehanou horským větrem.

 

Nanášejte silnější vrstvu na čistou, suchou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu. Nechejte působit 15 minut, potom nevstřebaný zbytek setřete vlhkou žínkou nebo navlhčenými vatovými tampóny. Používejte 2-3x týdně.

 

Pleť je intenzivně, dlouhodobě vyživená, všechny nedostatky ve výživě jsou kompenzovány. Je opět pevná, vitální, příjemná a odolná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: