La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Intensive Spiruline Serum

 
 

Terapie proti únavě - sérum se spirulinou 30 ml

Dostupnost Skladem
2 690 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

Řada INTENSIVE SPIRULINA je skutečným dopingem pro pleť. Účinnou látkou je extrakt ze sladkovodní řasy, nabitý více než 220 živinami - vitamíny, minerály, aminokyseliny, stopové prvky, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Unavená pleť bez jiskry a života je vzpružená dokonalým výživně-energetickým koktejlem toho nej. Jemné vodové sérum s vůní vodní řasy pro dokonalou penetraci do hloubky pokožky.

 

Extrakt ze sladkovodní řasy spiruliny, vysoce ceněného přírodního bohatství, obohacuje a posiluje všechny struktury pleti. Multikoktejl pro výživu pleti obsahuje 10 vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, stopové prvky, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Ty mimo jiné posilují kožní bariéru zodpovědnou za nezbytnou ochrannou funkci pokožky. Cukerné složky zase pomáhají udržovat v pokožce správnou vlhkost. Výše zmíněné antioxidanty chrání pokožku před oxidačním stresem a předčasným stárnutím způsobeným volnými radikály. Vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny se pak starají o výživu přirovnávanou k mezoterapii. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno správně fungující pokožku.

 

Terapie proti únavě, kúra mezi ročními obdobími. Pro pokožku bez života, při ztrátě zářivosti, známkách únavy. Obzvlášť vhodná po nemoci, dietách, po těhotenství... Nejvyšších účinků dosáhnete po předchozí hydratační kúře, nebo při použití na dobře hydratovanou pokožku. Doplňuje procedury mezoterapie. Optimalizuje účinek estetických ošetření jako radiofrekvence, frakčních laserů, ...

 

Nanášejte ráno a večer na celý obličej, krk a dekolt po řádném vyčištění pokožky a aplikaci CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE. Po séru naneste INTENSIVE SPIRULINA CREAM a na úplný závěr rituálu krásy CITY PROTECT SPRAY.

 

Pleť je okamžitě rozzářená, uvolněná, tonizovaná, pevná, hladká, viditelně vyživená a revitalizovaná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: