La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Intensive Propolis+Salicylic Acid Serum

 
 

Sérum s propolisem a kyselinou salicylovou proti nedokonalostem a stárnutí pleti 30 ml

Dostupnost Skladem
1 750 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

Dvojí účinek INTENSIVE PROPOLIS+SALICYLIC ACID cílí jak na nedokonalosti pleti, jako je mastná pleť, pupínky a černé tečky, tak i na známky stárnutí. Řada je tedy dokonalou kombinací péče o problematickou pleť ve smyslu akné a péče proti stárnutí. nUltra lehká nelepivá textura séra se okamžitě vstřebává a krásně voní obsaženým propolisem. Koncentrované sérum k lokálnímu použití na noc okamžitě redukuje zánět, černé tečky a rozšířené póry.

 

Sérum, kde hlavní roli hraje propolis, včelí produkt s až obdivuhodnými účinky a kyselina salicylová, je koncentrovanou lokální péčí s intenzivním účinkem. nProtizánětlivé, zklidňující a hojivé účinky propolisu zklidňují nedokonalosti a záněty a pomáhají odstranit jizvičky po akné. Silný antioxidační účinek propolisu chrání před oxidačním stresem (volnými radikály) zodpovědným za předčasné stárnutí pokožky. nVyvážený obsah kyseliny salicylové je zodpovědný za uvolnění ucpaných pórů a jejich stažení a posiluje protizánětlivý účinek propolisu. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno a správně fungující pokožku.

 

Pro pleť s nedokonalostmi ve smyslu akné v dospělém věku. nPéče proti stárnutí mastné pleti s černými tečkami, rozšířenými póry a záněty. nPři výskytu alergie na včelí produkty nejprve sérum vyzkoušejte na malém kousku pokožky, případně nepoužívejte.

 

Nanášejte večer na vyčištěnou pokožku, ideálně ošetřenou INTENSIVE PROLOPIS+ZINC lotiem, pouze v bodech či na T-zónu, tedy tam, kde jsou zanícené pupínky, černé tečky a rozšířené póry. nV případě výskytu zánětlivých projevů akné na zádech je možná lokální aplikace i v těchto místech. nV rituálu pro krásnou a zdravou pleť nesmí po vyčištění pleti chybět ani CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE, po séru krém a na úplný závěr CITY PROTECT SPRAY.

 

Zánětlivé projevy akné, černé tečky a rozšířené póry z pleti mizí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: