La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Cellular Water Moisturizing Fresh Gel

 
 

Gel s buněčnou vodou, 50 ml

Dostupnost Skladem
1 590 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Krémy
 

CELLULAR WATER MOISTURIZING FRESH GEL plně pečuje o dokonalý koloběh vody v pokožce, a tím se stará o její kvalitní hydrataci. Voda v pokožce nejen přirozeně proudí, ale také je optimálně uvolňována ze svých depozit. Příjemná, chladivá a osvěžující textura gel-krému výborně sedí smíšenému i mastnějšímu typu pokožky, velké oblibě se těší i u mužů. Květinovo-vodná vůně navozuje příjemný pocit čistoty a pokožku nádherně provoní.

Buněčná voda a její linie péče o pleť pomáhá zachovat základní funkce mladistvé pokožky. Dynamická hydratace pomocí AQUAPORIN PATENTU a betainu zajišťuje optimální distribuci vody v pokožce a utváří jakási depozita, ze kterých se voda uvolňuje podle potřeby. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet její mladistvost. Výrazně zvyšuje buněčný a energetický metabolismus buněk, ty pak mají dostatek "síly" a energie pro potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. SKIN NOTOX TECHNOLOGY je každodenní forma aktivní ochrany pleti před nepříznivými vnějšími vlivy jako jsou znečištění či volné radikály.

Pro všechny typy pleti. Vhodný i jako první péče od Esthederm, pro obnovu a nastartování přirozených procesů v pokožce.

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Pleť je okamžitě hydratovaná, zářivá, jemná a krásná. Přirozený koloběh vody je plně obnoven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: