La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Cellular Concentrate Serum

 
 

Buněčné koncentrované základní sérum 30 ml

Dostupnost Skladem
2 890 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

CELLULAR CONCENTRATE SERUM je intenzivní převýchovné sérum, které optimalizuje přirozené procesy v buňkách. Nastoluje rovnováhu pleti a obnovuje její řád v rámci hydratace, citlivosti, mazotoku a správné organizace všech struktur, včetně kolagenových vláken. Postupně tedy pleť převychovává tak, aby dlouhodobě fungovala správně, tak jak je jí to přirozené. Viditelně zvyšuje kvalitu pokožky. Posiluje účinky následné péče. Příjemná, rozplývající se lehce vstřebatelná textura bez parfemace zanechává pokožku hedvábnou na dotek.

Vysoce účinný a pečlivě navržený koktejl koncentrovaných účinných látek séra pokládá základ řešení všech dysfunkcí pleti jako je dehydratace, zvýšený mazotok a citlivost, nastoluje rovnováhu, pomáhá s detoxikací, obnovuje přirozené fungování a organizaci všech struktur pokožky. Těmi nejdůležitějšími látkami jsou extrakt ze sóji, kyselina agarová, Laminaria Ochraleuca, rhamnóza, tetrapeptid HD, fytoalexiny planktonu a Laminaria Saccharina. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný a energetický metabolismus buněk, ty pak mají dostatek "síly" a energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. Patentovaná technologie TIME CONTROL SYSTEM plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu.

Pro všechny typy pleti, ideální do kombinace s CELLULAR WATER, PURE, SENSI a NUTRI řadou. Výborně se doplňuje i se CITY GLOBAL DAY CREAM.

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu, ideálně po použití CELLULAR WATER MIST, případně i po CELLULAR WATER ESSENCE. Po CELLULAR CONCENTRATE SERUM použijte krém z řad CELLULAR WATER, PURE SYSTEM, SENSI SYSTEM, NUTRI SYSTEM či CITY CREAM. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY. Pro zvýšení tolerance očního okolí lze použít jako podklad pod oční krém.

Pleť znovu získává svou přirozenou kvalitu a vlastnosti jako jsou zářivost, pružnost, jas, pevnost a síla. Po celé kúře zůstává pleť mladistvá, snášenlivá a ve zdravé rovnováze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: