Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Marseillské mýdlo s rostlinným olejem

 
  • 1 z 3
 

100% autentické rostlinné mýdlo z Marseille

300g - mýdlová kostka.

Dostupnost Skladem
134 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Tělo
 

100% autentické rostlinné mýdlo z Marseille dodávané ve vytříbeném balení.

Tradiční Marseillské mýdlo je přírodní mýdlo rostlinného původu vyráběné metodou vaření v kotli podle původní receptury, která je předávána z generace na generaci. Představuje ekologickou, efektivní a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.

Je biologicky odbouratelné a balené v recyklovatelném obalu.

Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, přísady ani živočišný tuk. Vzhledem k tomu může mýdlo podléhat barevným změnám a postupem času dle vystavení světlu a vlhkosti ztrácet na objemu.

Použití:

Marseillské mýdlo je hypoalergenní, vyhovuje všem typům pokožky a může ho používat celá rodina. K pokožce je šetrné a zanechává ji čistou a hebkou.
Je to také efektivní všestranný čistič pro domácnost. Účinně odstraňuje stopy mastnoty a je vhodný i pro ty nejjemnější povrchy a oblečení.


Pro péči o prádlo:

Na obtížné skvrny napěňte mýdlo a skvrnu vydrhněte předtím než prádlo vložíte do pračky.
Na jemné textilie (spodní prádlo, hedvábí, krajka, dětské oblečení...) napěňte mýdlo mokrým hadříkem, kterým poté lehce třete povrch textilie dokud nenasákne. Opláchněte čistou vodou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!