La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Effaclar Sérum

 
 

LA ROCHE-POSAY Effaclar ultra koncentrované sérum proti nedokonalostem pleti a proti stopám po akné.

30 ml.

Dostupnost Objednáno
998 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Séra a oleo-séra
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Effaclar ultra koncentrované sérum proti nedokonalostem pleti a proti stopám po akné. Složení s komplexem tří kyselin a zklidňujícím niacinamidem pro společné působení na celou řadu potíží s pletí. Kyselina salicylová pro uvolnění nahromaděného séba. LHA pro intenzivní vyhlazení povrchu pleti bez diskomfortu. Kyselina glykolová pro zlepšení obnovy buněk. PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Přes noc pleť pociťuje větší hebkost, hydrataci a komfort. Pro zmatněný finiš, den po dni. Zmírňuje vznik nedokonalostí pleti až o 45 %*, černé tečky až o 21 %* a stopy po akné až po 49 %*. Pleť vypadá jako obnovená. *Klinická studie, 51 subjektů, 4 týdny používání. VAROVÁNÍ. Vyhněte se okolí očí. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte dostatečným množství vody. Tento přípravek může způsobovat větší citlivost pleti na slunce. Přes den používejte společně s přípravkem fotoprotekce (SPF ≥ 15). Jde o aktivní přípravek, v případě diskomfortu oddalte jednotlivé aplikace. Parfemace přípravku souvisí s jeho účinností. Po nanesení rychle mizí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.