La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Ducray Kertyol Pso Pečující Šampon Navracející Rovnováhu Vlasové Pokožce Při Psoriáze 200Ml

 
  • 1 z 3
 

Kertyol PSO Pečující šampon navracející rovnováhu vlasové pokožce při psoriáze podporuje odstraňování suchých plaků a zklidňuje pocity svědění spojené se suchostí kůže.

200 ml

Dostupnost Objednáno
386 Kč / ks
Značka Ducray
Kategorie Kožní problémy
Položka byla vyprodána...
 

Kertyol PSO Pečující šampon navracející rovnováhu vlasové pokožce je doplňkovou péčí pro pokožku hlavy s plaky suchých a silných lupů, někdy doprovázených intenzivním svěděním. Podporuje odstraňování suchých plaků a zároveň zklidňuje pocity svědění a zmírňuje zarudnutí. Jeho snášenlivost byla testována v kombinaci s medikamentózní léčbou při psoriáze. Šupiny na těle a ve vlasové pokožce jsou výsledkem příliš rychlé obnovy buněk horní vrstvy pokožky. Tyto buňky se hromadí na povrchu kůže a vytváří tak plaky, které mohou být doprovázeny zarudnutím a svěděním. Na povrchu těchto plaků se objevují bělavé šupiny (skvamy) jako silnější lupy. Hlavní výhody: - odstraňuje lupy v placích a předchází jejich jejich opětovnému návratu - zklidňuje začervenání a svědění vlasové pokožky - respektuje barvu vlasů Účinné látky: - kyselina salicylová podporuje odlupování a odstraňování suchých a silných plaků - látka vederine**TM posiluje kožní bariéru stimulací fyziologické hydratace pokožky hlavy - celastrol zklidňuje svědění* již po prvních aplikacích - ichtyol normalizuje buněčnou obnovu a omezuje tak zesilování plaků a předchází jejich opětovnému návratu Používání šamponu 1x týdně v udržovací fázi může dlouhodobě zabránit opětovného výskytu silných plaků šupin. Kertyol P.S.O. šampon lze používat samostatně či v kombinaci s medikamentózní léčbou. **Test in vitroNaneste šampon na navlhčené vlasy, vmasírujte a následně opláchněte. Opakujte aplikaci a nechejte působit po dobu 2-3 minut, následně dobře opláchněte. Intenzivní péče: používejte 3x týdně po dobu 4 týdnů. Udržovací péče: Používejte 1x týdně v kombinaci se šamponem Elution. Lze používat v kombinaci či jako následnou péči po medikamentózní léčbě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Prospěšné inovace značky Ducray, které jsou výsledkem úzké spolupráce s lékaři, farmaceuty a výzkumným centrem dermatologie a kosmetologie Pierre Fabre, si kladou za cíl přinášet řešení veškerých problémů spojených s pokožkou a vlasy, a zpříjemňovat tak každodenní život pacientů. Dnes je značka Ducray známá nejen pro svou vlasovou péči, ale také pro velmi kvalitní přípravky určené pro pleť a tělo. Portfolio značky je široké, obsahuje přípravky zaměřené na seboreu, psoriázu, citlivou či mastnou vlasovou pokožku, vypadávání vlasů nebo hyperpigmentaci. Přípravky značky Ducray, charakteristické vysokou kvalitou a účinností, jsou dnes dostupné zákazníkům ve více než 80 zemích světa. Vyzkoušejte je i Vy, a přesvědčte se o jejich kvalitách na vlastní kůži.