La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Tekuté parfémované mýdlo – Cedrát

 
 

Fer a Cheval Savon liquide de Marseille - Embruns & Cédrat

500 ml s pumpičkou

Dostupnost Skladem
348 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
 

Marseillské tekuté mýdlo s povzbuzující vůní svěžích citrusů. Tekuté mýdlo má velmi jemné složení, obsahuje kokosový olej, olej ze sladkých mandlí a glycerin.

Olej ze sladkých mandlí, extrahovaný z mandlových jader, je bohatý na vitamín E a jednoduché nenasycené mastné kyseliny a je vysoce oceňován při výrobě kosmetiky.

Kokosový olej, který je získáván ze zralých kokosových ořechů, je v kosmetice oceňován a využíván pro své hydratační a vyživující vlastnosti. Minimálně 97% ingrediencí v tekutém mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!