Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Puressentiel Čistící Sprej 41 Esenciálních Olejů

 
 

Čistící sprej s 41 esenciálnícmi oleji.

200 ml

 
Dostupnost Skladem
590 Kč / ks    
Značka Puressentiel
Kategorie Esenciální oleje a aromaterapie
 

41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

100% PŘÍRODNÍ PŮVOD PROKÁZANÁ ÚČINNOST PROTI BAKTERIÍM – VIRŮM – PLÍSNÍM

Náš tip:

Máte rádi čistý vzduch a chcete se vyvarovat znečištěnému prostředí? Vyzkoušejte aromaesenciální čistící sprej. Má široké využití a můžete ho použít naprosto kdekoli. Výborný doplněk nejen do domácnosti.

Výhody aromaesenciálního čistícího spreje:

  • Esenciální oleje a 100% přírodní složení 
  • Čistý koncentrát přírodních aktivních ingrediencí, které našemu tělu přinesou ještě více pohodlí.
  • Čistí a hubí bakterie různého druhu
  • Certifikace: BIO, ECOCERT

 

PRODUKT AROMATERAPIE EOBBD esenciální oleje (botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje) Esenciální oleje a bioalkohol: 100% přírodní původ. Zatočte s bakteriemi, viry, mikroskopickými plísněmi, nepříjemnými zápachy apod. Redukuje zdroje kontaminace. Tento produkt likviduje bakterie, viry, mikroskopické výtrusy hub, nepříjemné zápachy apod. Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace (ložnice, dětské pokoje, vlhké místnosti, koupelny, kuchyně apod.), znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech, v autech apod. Prokázaná účinnost likvidace: • Účinnost hubení roztočů: (od 1h) a odpuzování roztočů  na 7 dní (97%) • Účinnost  hubení bakterií: NF v 14476 (5 min), virů: NF v 14476 (5 min.) • Účinnost  odpuzování bakterií: NF v 1040 (5 min) • Účinnost  likvidace plísní: NF v 1275 (5 min) • Účinnost  odpuzování a hubení hmyzu Biocidní produkt: PT02. 1 Patent č.: FR 0508816 2 Patent č.: BE2013/0138.

POUŽITÍ: Dezinfekce místnosti: 6 až 8 střiků (3 až 5 ml) do vzduchu do všech čtyř rohů místnosti, a to jednou denně. Je vhodný i na koberce, lůžkoviny a na další povrchy (nejdříve však proveďte test na malém kousku látky). Opusťte místnost. Před vyvětráním nechte působit 30 minut. Pro každodenní použití: 2 stříknutí jednou denně nebo 1 stříknutí dvakrát denně. Hubení roztočů: Vyluxujte a pak důkladně vyvětrejte. Roztok sprejujte na povrchy, které chcete ošetřit (koberce, matrace apod.) aplikujte zhruba ze vzdálenosti 30 cm. O hodinu později vyvětrejte pokoj a znovu vyluxujte. Opakujte jednou týdně. Zabraňte proto kontaktu s očima a pokožkou. Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Produkt nevylévejte do odpadu. Produkt nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Před použitím si důkladně přečtěte instrukce.

POKYNY PRO PRVNÍ POMOC: Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu. Při styku s kůží: Odstraňte znečištěný oděv a omyjte kůži mýdlem a vodou nebo osvědčeným čisticím přípravkem. V případě alergické reakce vyhledejte lékaře. Je-li zasažená oblast je velmi rozšířená a/nebo dojde-li k poškození kůže, je třeba konzultovat s lékařem nebo přepravit pacienta do nemocnice. Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře. Při požití: Nikdy nepodávejte nic ústy. Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek.

SLOŽENÍ: Kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, tymián, tea tree, tymián, sporýš a libavka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: