Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Kerium Anti-Chute Šampon Proti Vypadávání Vlasů

 
  • 1 z 2
 

Šampon proti vypadávání vlasů.

200 ml

Dostupnost Objednáno
454 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Šampony
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Kerium Anti-Chute Šampon proti vypadávání vlasů pomáhá obnovit vlasové vlákno a hustotu vlasů. Ideální doplněk kúry proti vypadávání vlasů. Je určen pro vypadávání vlasů u mužů a žen. Dvojitý účinek, unikátní synergie aktivních látek, která v jakémkoli bodě přerušuje cyklus vypadávání vlasů. 1. Madecassoside, inovace proti vypadávání vlasů pocházející z výzkumu zánětu, potlačuje mikrozánět, který urychluje vypadávání vlasů. 2. Arginine + Vitamin B5 podporují výživu vlasové cibulky a tvorbu vlasové hmoty. Obnovené vlasy získávají objem a hustotu. Vlasy jsou hustší.

Přerušuje cyklus vypadávání vlasů. Obnovené vlasy získávají objem a hustotu. Vlasy jsou hustší.

Pro každodenní použití během kúry proti přetrvávajícímu vypadávání vlasů, nebo pro občasné použití při sezónním vypadávání vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.