Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Effaclar H Zklidňující Hydratační Čisticí Krém

 
  • 1 z 2
 

Zklidňující hydratační čisticí krém Effaclar H od La Roche-Posay jemně čistí, zklidňuje pleť a obnovuje její komfort.

200 ml

Dostupnost Objednáno
412 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Pleť
Položka byla vyprodána...
 

Zklidňující hydratační čisticí krém Effaclar H od La Roche-Posay jemně čistí, zklidňuje pleť a obnovuje její komfort. Vhodné pro mastnou pleť oslabenou vysušením v důsledku léčby. Inovativní textura zabraňující tření.

Jemně čistí, zklidňuje pleť a obnovuje její komfort.

V dlani napěňte malé množství přípravku s vodou. Aplikujte na navlhčený obličej. Postupujte od středu obličeje směřem ke stranám. Opláchněte dostatečným množstvím vody a vysušte bez tření. Vyhněte se okolí očí. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.