La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer à Cheval Vyživující suchý olej

 
 

Huile Seche Nourrissante 100 ml

Dostupnost Skladem
544 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Tělová mléka a oleje
 

Vyživující suchý olej s jemnou texturou a lahodnou vůní ovesného mléka obsahuje 100% ingrediencí přírodního původu. Je složený z bio olejů meruňkového, olivového a ze sladkých mandlí. Vyživuje a pečuje o pokožku celého těla, suchá místa obličeje nebo konečky vlasů. Rychle se vstřebává a pokožku zanechává jemnou bez pocitu mastného filmu.

Použití: Olej aplikujte jemnými krouživými pohyby na pokožku celého těla nebo na konečky vlasů. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení je důkladně vypláchněte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!