La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Tekuté černé mýdlo s olivovým olejem

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Balení tekutého černého mýdla - 500 ml

 
Dostupnost Skladem
196 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Tekuté černé mýdlo je víceúčelový čistící přípravek šetrný k životnímu prostředí. Účinně čistí, odmašťuje, vyživuje a leští všechny druhy povrchů. Vhodné také pro praní prádla a k odstraňování odolných skvrn na oblečení. Je vyrobené z olivového oleje a neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani parfemace.

 

Návod k použití: 

Pro účinné použití není třeba velkého množství přípravku.
Kuchyně, koupelna, pánve, grily: naneste 1 čajovou lžičku mýdla na houbu, povrch důkladně vydrhněte a opláchněte teplou vodou.
Podlaha (dlaždice, terakota, dřevěné podlahy, lino): smíchejte 2 polévkové lžíce mýdla s 5 litry horké vody, vytřete podlahu a nechte uschnout.
Zahrada: proti mšicím, smíchejte 5 polévkových lžic mýdla s 1 litrem vody v lahvi se sprejem a nastříkejte na rostliny.
Praní prádla: použijte 3 polévkové lžíce tekutého mýdla na 5kg prádla a vlijte do dávkovače vaší pračky. Stejné množství použijte i pro ruční praní.
Skvrny: naneste 1 čajovou lžičku mýdla, skvrnu důkladně vydrhněte a nechte několik minut působit před praním v pračce nebo ručním praním.
Opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými čistícími prostředky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!