La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Prostředek Na Mytí Nádobí S Marseillským Mýdlem

 
  • 1 z 3
 

Fer a Cheval Prostředek na mytí nádobí s marseillským mýdlem - 500 ml a 2 l

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Objednáno
Varianta
164 Kč / ks 500 Kč / ks od 164 Kč    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Prostředek na mytí nádobí, který účinně odmašťuje a současně je šetrný k pokožce. Jeho koncentrované složení s vůní provensálských oliv zanechá vaše nádobí čisté a zářivé. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Je vyroben z Marseillského mýdla uvařeného v kotlích a známého pro své čisticí, odmašťovací, hypoalergenní a snadno biologicky odbouratelné vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

 

Návod k použití: 

Naneste malé množství přípravku na vlhkou houbu nebo rozpusťte ve vodě, nádobí umyjte a opláchněte čistou vodou. Pro účinné mytí není třeba velkého množství mycího prostředku.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po použití si umyjte ruce. V případě kontaktu s očima může způsobit podráždění. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte, a vyplachujte si oči několik minut čistou vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!