La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Přípravek k čištění podlah s marseillským mýdlem

 
  • 1 z 2
 

Přípravek k čištění podlah s marseillským mýdlem - 1 L

Dostupnost Skladem
298 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Přípravek k čištění podlah, vhodný pro všechny typy omyvatelných podlahových povrchů, účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zanechává prostor příjemně provoněný vůní provensálských oliv. Jeho unikátní složení bez alergenů je vyrobeno z autentického Marseillského mýdla známého pro své účinné odmašťovací a hypoalergenní vlastnosti. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

 

Návod k použití: 

Nařeďte 25 až 50 ml přípravku do 5 litrů horké vody, vytřete podlahu a nechte bez oplachování uschnout. Povrchy v přímém kontaktu s potravinami musí být pečlivě opláchnuty čistou vodou.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!