Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer a Cheval Odstraňovač vodního kamene ve spreji

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Odstraňovač vodního kamene ve spreji- 500 ml

Dostupnost Skladem
268 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Odstraňovač vodního kamene ve spreji je přípravek 4 v 1, který účinně čistí, odstraňuje vodní kámen, dezinfikuje a deodorizuje toalety , koupelny, umyvadla a kohoutky. Kombinuje účinky octa, který efektivně působí proti vodnímu kameni, a organické kyseliny získané z cukru pro její dezinfekční účinky. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Skládá se z 99 % složek přírodního původu bez jakýchkoli karcinogenních, mutagenních a reprotoxických látek (CMR).

 

Návod k použití: 

Nastříkejte přímo na povrch a nechte působit 1 minutu. Lehce vydrhněte, pokud je potřeba, a poté opláchněte. Povrchy, které jsou v přímém kontaktu s potravinami, musí být pečlivě opláchnuty čistou vodou.
Opatření: Obsahuje L-LACTIC ACID (2-HYDROXY PROPIONIC ACID), D-GLUCOPYRANOSE, OLIGOMÉRIQUES, DÉCYL OCTYL GLYCOSIDES. Hořlavá tekutina a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm. Při používání nekuřte, používejte ochranné rukavice. Po použití si umyjte ruce. V případě kontaktu s očima způsobuje podráždění. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte, vyplachujte si oči několik minut čistou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/nádobu likvidujte v souladu s předpisy.

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: