La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Odstraňovač vodního kamene ve spreji

 
  • 1 z 2
 

Odstraňovač vodního kamene ve spreji- 500 ml

Dostupnost Skladem
244 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Odstraňovač vodního kamene ve spreji je přípravek 4 v 1, který účinně čistí, odstraňuje vodní kámen, odmašťuje a deodorizuje toalety, koupelny, umyvadla a kohoutky. Kombinuje účinky octa, který efektivně působí proti vodnímu kameni, a organické kyseliny získané z cukru pro její dezinfekční účinky. Jeho jedinečné složení bez alergenů bylo vyvinuto tak, aby bylo minimalizováno riziko alergií. Skládá se z 99 % složek přírodního původu.

Návod k použití: 

Nastříkejte přímo na povrch a nechte působit 1 minutu. Lehce vydrhněte, pokud je potřeba, a poté opláchněte. Povrchy, které jsou v přímém kontaktu s potravinami, musí být pečlivě opláchnuty čistou vodou.
Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je několik minut opatrně vyplachujte čistou vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je nosíte / a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!