La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Hutné černé mýdlo s olivovým olejem

 
  • 1 z 2
 

500 g

Dostupnost Skladem
248 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Černé mýdlo ve formě pasty je víceúčelový čistící přípravek šetrný k životnímu prostředí. Jeho koncentované složení je ekonomičtější variantou tekutého černého mýdla. Účinně čistí, odmašťuje, vyživuje a leští všechny druhy povrchů. Vhodné také k odstraňování odolných skvrn na oblečení. Je vyrobené z olivového oleje a neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani parfemace.

 

Návod k použití: 

Pro účinné použití není třeba velkého množství přípravku.
Kuchyně, koupelna, pánve, grily: naneste 1 čajovou lžičku pasty na houbu, povrch důkladně vydrhněte a opláchněte teplou vodou.
Podlaha (dlaždice, terakota, dřevěné podlahy, lino): smíchejte 1 polévkovou lžíci pasty s 5 litry horké vody, vytřete podlahu a nechte uschnout.
Opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými čistícími prostředky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!