La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Marseillské Mýdlové Vločky

 
  • 1 z 2
 

Marseillské mýdlové vločky – 400 g

Dostupnost Skladem
324 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Mýdlové vločky vyrobené z Marseillského mýdla představují ekologickou, efektivní a zdravou alternativu pro praní prádla, vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou biologicky odbouratelné. Neobsahují žádné konzervanty, barviva, přísady ani živočišný tuk. Vzhledem k tomu mohou podléhat barevným změnám a postupem času dle vystavení světlu a vlhkosti ztrácet na objemu.

 

Návod k použití:

Příprava tekutého pracího přípravku: smíchejte 40 g mýdlových vloček s 1 litrem velmi horké vody a dobře míchejte dokud se nevytvoří želé. Uchovávejte ve vhodné lahvi a před použitím dobře protřepejte.

Ruční praní: Vmíchejte 50 ml připraveného tekutého přípravku do 5 litrů vody.
Praní v pračce: Použijte 75 ml připraveného tekutého přípravku na 5kg prádla, nebo 100 ml na velmi špinavé prádlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!