La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Kostka Na Skvrny

 
  • 1 z 2
 

Kostka - 150 g

Dostupnost Skladem
60 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Kostka na skvrny na prádle určená k lokální aplikaci, vhodná i na odolné skvrny.
Představuje ekologickou, efektivní a zdravou alternativu v péči o pleť i o domácnost. Je biologicky odbouratelné a balené v recyklovatelném obalu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, přísady ani živočišný tuk. Vzhledem k tomu může mýdlo podléhat barevným změnám a postupem času dle vystavení světlu a vlhkosti ztrácet na objemu.

 

Návod k použití:

Navlhčete kostku a jemně jí třete přímo skvrnu na prádle. Na odolné skvrny napěňte mýdlo a skvrnu vydrhněte před praním v pračce nebo ručním praním.
Na jemné textilie napěňte kostku mokrým hadříkem, kterým poté lehce třete povrch textilie dokud nenasákne. Opláchněte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!