La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Přírodní houba ze středozemního moře s poutkem

 
 

Přírodní houba ze Středozemního moře

11 cm v průměru

Dostupnost Skladem
320 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Doplňky
 

Přírodní houba ze Středozemního moře, která vám zpříjemní koupel. Díky kombinaci jemných vláken podobných hedvábí a schopnosti absorbovat třikrát více vody než houba syntetická, je tato mořská houba jemnější a hygieničtější. Je proto doporučována i pro citlivou či alergickou pokožku.

Kvalita houby závisí na jejím původu. Narozdíl od karibských, středozemní mořské houby rostou pomalu v hluboké studené vodě, což způsobuje, že jsou jejich vlákna elastická a odolná. Tyto vlastnosti zvyšují jejich trvanlivost.

Přírodní houba Fer à Cheval je šetrná k životnímu prostředí, je získávána na pobřeží Tunisu pod kontrolou tuniského Ministerstva zemědělství a rybářství. Získávání mořských hub probíhá pouze dvakrát ročně tak, aby byl omezen intenzívní rybolov. Kromě toho, po každé sklizni jsou miliony gamet uvolněny zpět do moře, aby mohly vznikat houby nové.

Po každém použití houbu opláchněte čistou teplou vodou a zavěste za šňůrku, aby mohla zcela uschnout. Nepoužívejte vařící vodu, která by vlákna houby zničila. V případě znečištění lze prát v pračce v programu pro vlnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!