Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Dárková sada – Elegatní Bílý čaj a yuzu

 
  • 1 z 2
 

Fer à Cheval Coffret Élégant Thé Blanc & Yuzu

Dostupnost Skladem
918 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
 

Dárková sada, ve které je zkombinována autentičnost marseillských mýdel s elegantní vůní bílého čaje a yuzu. Obsahuje olivové marseillské mýdlo kostku 100 g, marseillské tekuté mýdlo s vůní bílého čaje a yuzu 500 ml, jemné parfémované mýdlo s vůní bílého čaje a yuzu 125 g a parfémovaný krém na ruce s vůní bílého čaje a yuzu 30 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!