La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Dárková sada – Tradiční oliva

 
  • 1 z 2
 

Dárková sada Marseillských mýdel - olivová

  • kostka 100g,
  • toaletní mýdlo 100g,
  • toaletní mýdlo 250g
  • tekuté mýdlo 500ml
Dostupnost Objednáno
758 Kč / ks
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
Položka byla vyprodána...
 

Dárková sada Marseillských mýdel vhodná pro všechny typy pokožky, která obsahuje olivové Marseillské mýdlo kostku 100g, olivové Marseillské toaletní mýdlo 100g, olivové Marseillské toaletní mýdlo 250g a olivové Marseillské tekuté mýdlo 500ml.

Továrna na mýdla Fer à Cheval hrdě a vášnivě udržuje od roku 1856 tradici, která je jedním ze základních kamenů marseillské kultury.

V této dárkové sadě naleznete Marseillské mýdlo s olivovým olejem ve všech jeho podobách. Mýdla jsou vyráběna našimi mistry mydláři tradiční metodou vaření v kotli výhradně z rostlinných olejů a neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani konzervanty. Po generace jsou uznávána pro své hypoalergenní vlastnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!