Aby Papa Nöel včas dorazil, doporučujeme objednání dárků do 17. 12. 2023. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Dárková sada – Tradiční oliva

 
  • 1 z 2
 

Dárková sada Marseillských mýdel - olivová

  • kostka 100g,
  • toaletní mýdlo 100g,
  • toaletní mýdlo 250g
  • tekuté mýdlo 500ml
Dostupnost Skladem
758 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
 

Dárková sada Marseillských mýdel vhodná pro všechny typy pokožky, která obsahuje olivové Marseillské mýdlo kostku 100g, olivové Marseillské toaletní mýdlo 100g, olivové Marseillské toaletní mýdlo 250g a olivové Marseillské tekuté mýdlo 500ml.

Továrna na mýdla Fer à Cheval hrdě a vášnivě udržuje od roku 1856 tradici, která je jedním ze základních kamenů marseillské kultury.

V této dárkové sadě naleznete Marseillské mýdlo s olivovým olejem ve všech jeho podobách. Mýdla jsou vyráběna našimi mistry mydláři tradiční metodou vaření v kotli výhradně z rostlinných olejů a neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani konzervanty. Po generace jsou uznávána pro své hypoalergenní vlastnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!