La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Soda bicarbona

 
  • 1 z 2
 

Fer à Cheval Bicarbonate de soude

Sáček 500 g

Dostupnost Skladem
156 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Soda bicarbona je všestranný čistící přípravek a při úklidu dokonale doplňuje marseillské mýdlo a černé mýdlo. Společně jsou vhodné k odstranění mastnoty, pachů a odolných skvrn v celém domě.
100% ingrediencí je přírodního původu. Kompostovatelné balení.

Omyvatelné povrchy:
Rozřeďte 1 polévkovou lžíci tekutého černého mýdla a 1 čajovou lžičku sody v 1 litru horké vody a přelijte do lahve s rozprašovačem. Před použitím dobře protřepejte.

Přípravek na mytí nádobí:
V prázdné nádobě smíchejte 1/2 litru horké vody, 1/2 sklenice tekutého černého mýdla, 1/2 sklenice bílého octa a 1 polévkovou lžíci sody. Dobře protřepejte.

Trouba:
Ve vyhřáté troubě naneste pastu z černého mýdla na špinavá místa, posypte sodou a nechte půl dne působit. Poté vydrhněte a důkladně opláchněte horkou vodou.

Odolné skvrny:
Rozpusťte 50 g Marseillských mýdlových vloček v 1 litru horké vody, přidejte 1/2 šálku sody a 1/4 šálku bílého octa. Nechte vychladnout a před použitím dobře protřepejte.

Kočárky a vybavení pro péči o děti:
Odnímatelné části vyperte v pračce s Marseillskými mýdlovými vločkami. Na části, které nelze odejmout použijte mokrou houbu a marseillské mýdlo. Zapáchající a odolné skvrny vydrhněte mýdlem a sodou a nechte působit několik hodin dokud skvrny nezmizí. Poté opláchněte a důkladně osušte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!