Aby Papa Nöel včas dorazil, doporučujeme objednání dárků do 17. 12. 2023. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Intensive Retinol Serum

 
 

Sérum s 0,3% koncentrací retinolu na omlazení pokožky 15 ml

Dostupnost Skladem
2 220 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

INTENSIVE RETINOL je řada vyvinutá jako intenzivní terapie hlubokých vrásek a důsledků fotostárnutí. Retinol, jedna z forem vitamínu A, působí na pokožku, kde minimalizuje známky stárnutí - jemné linky, vrásky a změny mikroreliefu. Pokožka je opět vyrovnaná, měkká, obnovená. Olejové sérum, používané večer, obsahuje kombinaci 0,3% čistého retinolu a vysoce kvalitních olejů. Příjemná, výživná a dobře vstřebatelná textura proniká hluboko do pokožky a zanechává ji jemnou bez pocitu mastného filmu.

V séru obsažený čistý retinol urychluje obnovu pokožky, čímž jí vyhlazuje a zpevňuje. Díky rychlejšímu olupování starých vrstev pokožky s nerovnostmi, širokými póry, vráskami a nerovnou pigmentací, se reflexivně zvýší tvorba nových buněk, které rychle zrají a putují na samotný povrch pokožky. Takto nově vzniklá, čerstvá vrstva je svěží, zářivá, bez vrásek, pigmentací, nerovností a rozšířených pórů. Retinol má také příznivý vliv na kolagen, podporuje jeho tvorbu a zpomaluje jeho degradaci. Díky tomu dochází ke zpevnění pokožky a účinek proti vráskám je skutečně dlouhodobý. Vysoce kvalitní oleje dodávají pokožce vláčnost a výživu a jsou dokonalým médiem pro správnou funkčnost retinolu.

Pro pleť s hlubokými vráskami, rozšířenými póry, nerovným mikroreliefem a povrchovou nerovnou pigmentací. Pro použití pouze v podzimních a zimních měsících (pozor na pobyt na vysokých horách a zimní dovolenou v tropických oblastech). Řada není vhodná pro těhotné ženy. Doplňuje léčbu frakčními lasery a optimalizuje chemické peelingy.

Nanášejte večer na vyčištěnou suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Při pocitu diskomfortu, lehkého tepla nebo štipkání během prvních dní používání vmíchejte několik kapek séra do dávky krému. Postupně snižujte množství krému a zvyšujte množství séra, až budete moci používat sérum samostatně. Každá pokožka může mít různý práh tolerance pro čistý retinol, při extra lehkých pocitech diskomfortu se jedná o normální jev. Nezapomeňte po čištění pleti aplikovat CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE a nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Pro viditelný efekt proti stárnutí. Pleť je po kúře vyhlazená, vrásky a rýhy mizí. Mikrorelief pokožky je vyhlazený a pigmentové nerovnosti jsou vyrovnané. Pleť je jasná a zářivá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: